Кайтсерфінг або кайтинг, як екстремальний вид спорту, вимагає до себе серйозного уважного ставлення.

При дотриманні всіх правил, кайтсерфінг цікавий, як розвага і незвичайний, як час проведення, але при їх ігноруванні, ступінь ризику може бути дуже дорогим.

 

Не намагайтеся самостійно освоювати цей вид спорту, це небезпечно! (Для Вас і оточуючих)

Кайтсерфінг створений для отримання задоволення, нехай таким він і залишається.

Я думаю, нікому не приходило в голову самостійно освоювати стрибки з парашутом? Стосовно до кайтсерфінгу, це те ж саме. Навчання, за своїм визначенням, це отримання певного досвіду, навичок і умінь. Кайтсерфінг це не той вид спорту, де досвід можна здобувати на власних помилках. Користуйтеся послугами наших тренерів (інструкторів) Вони стануть вашими вірними друзями і помічниками. Передадуть Вам якісні навички та вміння, Гарантують Вашу безпеку. Не нехтуйте (особливо при сильному вітрі) засобами особистого захисту (шолом, антишоковий, або рятувальний, Желети).

Правила безпеки в кайтсерфінг спрямовані на те, що Ви повинні вміти поставити себе і оточуючих в такі умови, що при найгіршому розвитку подій звести всі ризики до мінімуму! Думайте на крок вперед і ви зможете убезпечити себе і оточуючих!

Comments:

Страхование

cold beer

Предлагаем страхование спортсменов от несчастных случаев. Программа страхования разработана для учеников спортивных школ, студентов спортивных высших учебных заведений, спортсменов клубных команд и сборных команд. Страховую сумму можно выбрать от 2 000 грн. до 50 000 грн. Страховыми рисками являются... Подробнее >>>

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua