8172576 134223Більшість любителів віндсерфінгу невиправдано занижують значення щогли, вважають, що головне лише її наявність і вибирають найбільш доступну за ціною. Однак досягти справжніх висот з дешевою щоглою, маючи навіть хороший парус і дошку нереально, так як парус безпосередньо залежить від щогли. З кращим вітрилом і дошкою, але поганою щоглою Ви отримаєте тільки половину ефективності, від спочатку закладеної. Тому бажано дотримуватися рекомендацій виробників і встановлювати щоглу відповідну вітрилу. До сорока відсотків ефективності вітрила залежать від використовуваної щогли.

В этом виде парусного спорта, как и в любом другом, существует своя терминология.

Предлагаем вам ознакомиться с некоторыми понятиями.

Названия курсов:

дитячий віндсерфінг

 

У нашій країні серфінг завоював уми і серця людей відносно недавно, але дуже міцно. Ті люди, хто все-таки ризикнув почати серфить, на все життя запам'ятали той яскравий момент, коли вони вперше встали на дошку. Останнім часом стало набирати популярність явище привчання дітей до заморського виду спорту з ранніх років. Саме тому, щоб підтримати таке явище, стали все частіше і частіше створюватися спеціальні дитячі клуби, спрямовані на спеціальне навчання серфінгу дітей. Ну а тепер, давайте ознайомимося з головними правилами, які повинні знати люди, що віддають чадо на заняття серфінгом.

Вік, коли дітей віддають на серфінг, варіюється. У це заняття дітей можна віддати і в 6 років (австралійський метод), найголовніше для такого методу - відсутність боязні води у дитини і його вміння затримувати хоч не на довгий час дихання під водою. Якщо вік дитини від 6 до 8 років, то батькам краще бути присутнім на занятті, так як в цей період часу рідко у якого дитини характер яскраво виражений, тому наявність батьків на занятті бажано для того, щоб допомогти інструкторові підібрати метод навчання дитини серфінгу. Батько може допомогти різними способами: підказати якісь заповітні слова, чарівно діють на дитину, або ж просто допомогти пояснити якісь речі дитині.

У такого віку навчання є величезні плюси. У такому віці діти мало чого бояться, вони дуже старанні і взагалі навчання дається дуже легко, щодо дорослих, тому тренер може в досить незабаром «зліпити» з дитини чудового серфера. Але є і мінуси, такі як те, що дитина ще погано вміє аналізувати ситуацію, тому залишати дитину без контролю категорично заборонено. Саме тому заняття обов'язково повинні проходити під наглядом досвідченого інструктора - тільки він зможе підібрати відповідний розмір хвиль і її силу для дитини.

 

 

Що може бути прекрасніше, ніж промчати під вітрилом по бірюзовому Дніпру разом з сином або донькою! Адже віндсерфінг - це не тільки відмінний вид сімейного відпочинку, а й один з найбезпечніших видів спорту, який розвиває в дітях самостійність, координацію, силу і спритність. А наш український клімат зміцнює імунітет і заряджає здоров'ям на наступний навчальний сезон!

У батьків, які хочуть поставити своїх чад на дошку, відразу виникає питання: «Зі скількох років вже можна починати кататися?» І правда, у скільки років можна давати вітрило в руки? Мами з татами, звичайно, хочуть якомога раніше, але ...! Тут треба зрозуміти, які цілі ви переслідуєте. Якщо мета - початкове ознайомлення з дошкою виключно в фан-режимі, то починати "знайомитися" можна вже років з п'яти. Тут мова не йде про самостійне катання в глибоких водах або про тривалі серйозні тренування. Тільки нетривалі ігрові заняття, мета яких - прищепити любов до води і вітру обов'язково під пильним наглядом інструктора та \ або батька!

 

2Вибивання вітрила на віндсерфі, є найважливішою складовою установки вітрила перед виходом на воду!
Вплив набивки вітрила на віндсерфі на ходові якості вітрила — ВЕЛИЧЕЗНИЙ!!!
При набиванні ми стикаємося з неприємним навантаженням на спину і виникає питання : Чому вітрило так важко вибивається?

В цій статті ми розглянемо техніку, яка допоможе Вам зберегти спину. В ідеалі поясниця повинна бути рівною і відкинута під кутом трохи більше  ніж 90° по відношенню до щогли . Також збільшення сили вашої тяги обов'язково повинно бути поступовим, а не різким.

В общем случае это: доска, мачта, парус, гик, гидрокостюм, тапки и спасательный жилет.

А также то, чего так ждет и за чем так пристально следит каждый серфер - это ВЕТЕР.

Где проще всего найти все это вместе, сразу и недорого?

Этот раздел призван помочь тем, кто впервые решил заняться виндсерфингом и сразу столкнулся с массой вопросов.

Для занятия виндсерфингом не являются помехой ни ваш пол, ни возраст, ни физическая сила. Это испытание для вашего ума и духа.

Страхование

cold beer

Предлагаем страхование спортсменов от несчастных случаев. Программа страхования разработана для учеников спортивных школ, студентов спортивных высших учебных заведений, спортсменов клубных команд и сборных команд. Страховую сумму можно выбрать от 2 000 грн. до 50 000 грн. Страховыми рисками являются... Подробнее >>>

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua