vitrilnii sport v ukraini1

Концепція розвитку вітрильного спорту в Україні

Концепція визначає стратегічні напрямки та цілі ГО Вітрильна федерація України щодо розвитку вітрильного спорту в Україні до 2020 року.

ГО Вітрильна федерація України (ВФУ) - організація, що створена для координації дій у вітрильному спорті і така, що має на це відповідні повноваження держави.
Метою діяльності ВФУ є розвиток вітрильного спорту в Україні у всіх його проявах (дитячий спорт, спорт вищих досягнень, крейсерський спорт, тощо) у співпраці з державними органами а також сприяння зростанню його рівня і масовості, гідного представництва України у міжнародному вітрильному співтоваристві.
Згідно з чинним Законом про спорт, це відповідальне завдання покладається на національну федерацію – ГО Вітрильна федерацію України (ВФУ). Відповідно до цього ВФУ, має будувати свою щоденну роботу та стратегічну політику на перспективу.

OTRADA ODESEIA MI

 

ЕТИЧНИЙ КОДЕКС
українських моряків-вітрильників
«Поки ми разом, в небі плескають вітрила,
Поки ми разом, з нами Вища сила. »
Пісня у виконанні ТНМК
«Ви не перемогли у перегонах, якщо
перемагаючи у перегонах, ви втратили
повагу своїх спортивних супротивників»
Пауль Ельвстрем.(Чотириразовий Олімпійський Чемпіон)
ВСТУП
За всі часи мистецтво керувати вітрильним судном поважалося як одне з найпотаємніших і найзахоплюючих мистецтв, що викликало неабияку повагу до тих, хто його опанував.

За міфами стародавніх Еллінів Прометей не лише викрав вогонь з неба і віддав його людям, він нібито навчив людей багато чого іншого, в тому числі збудував перший корабель, змайстрував вітрило і навчив людей вітрильництву, чим розгнівив Зевса, наблизивши людей до Богів.

В глубине тех великих морей,
В той прекрасной густой синеве,
Продолжая путь вечности дней,
Там Корабль скользит в своем сне.
Не способен Его видеть глаз,
И не знает о Нем батискаф,
И не пробил пока Его час,
Его Бог носит нежно в руках.
Там где сказкой становится явь,
Там где подлинных Духом есть дом,
Где Огонь там струится точь вплавь,
Спит Корабль там праведным сном.
И Он знает иные миры,
И Он ведал небесный полет,
Но до нужной великой поры
В полусне тот Корабль живет.
Чует звезд Он Душой красоту,
Как святой жаждет Он воспарить,
Принеся людям чисту мечту,
Коли те смогут мир полюбить.
Всем неправедным входа там нет,
И за деньги билет не купить,
Только лишь соблюдая Завет,
В Корабле том возможно пожить.
Верит Богу Корабль Миров,
И не знает ни горя, ни бед,
Выйдет ли сей Корабль на брег ?
Тот Корабль ... Корабль-Ковчег/

vfu vpered k zvezdam mi

 

chi buti dityachomu vitrilnomu sportu chastina druga povniy shtil

       Ми вже інформували про скрутну ситуацію, що склалася навколо Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту (м. Київ, вул. Прирічна, буд. 30, код ЄДРПОУ 14293000) та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «МАЯК» (м. Київ, вул. Прирічна, 30-А, код ЄДРПОУ 26200127)

у статті «Чи бути дитячому вітрильному спорту? Частина перша. Парус надії».


 Але питання залишається відкритим і болючим...


           Департамент молоді та спорту КМДА (директор Департаменту Гутцайт В. М.), який повідомляв (лист від 18.10.2018 № 078-833 можна переглянути в частині першій статті), що засновники СДЮШОР з ВС відмовляються виконувати рішення Київради та передавати школу в комунальну власність та «не бажають приймати участь в утриманні школи, перекладаючи її повне фінансове утримання на бюджет міста Києва», але КМДА чомусь фінансування не припинив та навіть перевірки не проводив. При цьому, що питання про фінансування закладу в 2019 році сам же ставив під сумнів.


           І все на фоні повідомлень про рейдерські дії співзасновників школи Громадських організацій «Товариство сприяння розвитку вітрильного спорту» (код 34839758) та «Товариство спортсменів-ветеранів вітрильного спорту» (код 34839784), про які ще в 2017 році Департаменту повідомляли директор школи Даценко Ю. Г. та Київська Федерація Вітрильного Спорту.

           Ці, так би мовити, «громадські тітушки» підробивши документи стали співзасновниками школи та з поспіхом зняли з посади її директора, який зі свого боку звернувся до суду з вимогою повернути свою посаду . Зрозуміло, що питання в суді розглядається не один місяць, тому призначений виконуючим обов’язки пан Чес М. М. має достатньо часу щоб проявити себе та показати громадськості, як «нові співзасновники» фінансують розвиток дитячого вітрильного спорту, що, меж іншим, передбачається чинним законодавством.

Повторно звертаємо увагу читачів на нормиЗакону України «Про фізичну культуру і спорт» та Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р. № 993, якими визначено, що фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл здійснюється за рахунок коштів власника (засновника).

 

Про «вклад» у розвиток вітрильного спорту цих організацій знала Вітрильна Федерація України.

 

list BFU pro Zasnovnikiv

(Лист ВФУ про засновників)

Чи бути дитячому вітрильному спорту? Частина перша. Парус надіїchi buti dityachomu vitrilnomu sportu chastina persha parus nadii pic 60a50

 


  Загострення ситуацій з питань розпорядження земельними ресурсами звичне явище в нашому повсякденні. Воно торкається всіх сфер нашого життя. Закритість у вирішенні питань розподілу та використання землі у місті Києві дає можливість деяким ділкам використовувати її не за призначенням. Один з прикладів ситуація, яка склалася навколо Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту (м. Київ, вул. Прирічна, буд. 30, код ЄДРПОУ 14293000) та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «МАЯК» (м. Київ, вул. Прирічна, 30-А, код ЄДРПОУ 26200127).
 
Громадські організації, які стали у сумнівний засіб засновниками цих шкіл, за допомогою керівників цих шкіл намагаються під прикриттям дитячого вітрильного спорту та в незаконний спосіб заволодіти, землями та майном, що належить громаді та яке передано цим школам у власність для розвитку дитячого та юнацького спорту, для формування тут олімпійського резерву.
            Трохи історії цього питання. За рішенням Київміськради від 27.02.2003 р. № 289/449  земельна ділянка розміром 3,32 га (Затока «Собаче Гирло») у Оболонському районі м. Києва була передана в довгострокову оренду на 25 років  Київській міській раді профспілок для експлуатації та обслуговування саме СДЮШОРу, а також Управлінню підприємств комунального обслуговування міськвиконкому під будівництво зони відпочинку та пляжу з рятувальною станцією в прибережній смузі житлового масиву «Оболонь», у зв’язку з переходом права власності на спортивні споруди та обслуговуючі споруди (передача майна здійснювалась ще в 1992 році).

.

 

9

Фотозвіт з благодійного дійства "Вітрила благодійності", організований Благодійним фондом "БАДІ" та спортивною командою Віндсерфінг Кайт зона та Сонячне Коло Знань, Київською Федерацією Вітрильного спорту за підтримки Громадської організації "Україна. Воля. Життя", ГО ВМС ФК "Видубицький".

Захисники Батьківщини мають відчувати постійну увагу з боку суспільства, а особливо ті, хто ризикував життям на війні і поклав на вівтар перемоги своє здоров'я. Для ветеранів війни, які зазнали поранень, дітей захисників Батьківщини, а також людей з особливими потребами (з інвалідністю).

Вітаємо всіх з Днем Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиц!
 
Вітаємо всіх з Днем Українського козацтва! Нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живиться в кожній людини прагнення до вільного та незалежного життя. Врешті решт, козацтво – це стародавній український варіант демократії, це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.
 
 
Також вітаємо всіх християн зі святом Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.
 

18156492 648729075313048 8491382772344397228 o

 

Сезон 2017 відкривається!

Хто любить активний відпочинок?

Сміливих і спортивних запрошуємо до себе в

Серф Кайт Зону на Оболоні відчути силу вітру!

2017 04 30 20.16.10

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua