chi buti dityachomu vitrilnomu sportu chastina druga povniy shtil

       Ми вже інформували про скрутну ситуацію, що склалася навколо Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту (м. Київ, вул. Прирічна, буд. 30, код ЄДРПОУ 14293000) та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «МАЯК» (м. Київ, вул. Прирічна, 30-А, код ЄДРПОУ 26200127)

у статті «Чи бути дитячому вітрильному спорту? Частина перша. Парус надії».


 Але питання залишається відкритим і болючим...


           Департамент молоді та спорту КМДА (директор Департаменту Гутцайт В. М.), який повідомляв (лист від 18.10.2018 № 078-833 можна переглянути в частині першій статті), що засновники СДЮШОР з ВС відмовляються виконувати рішення Київради та передавати школу в комунальну власність та «не бажають приймати участь в утриманні школи, перекладаючи її повне фінансове утримання на бюджет міста Києва», але КМДА чомусь фінансування не припинив та навіть перевірки не проводив. При цьому, що питання про фінансування закладу в 2019 році сам же ставив під сумнів.


           І все на фоні повідомлень про рейдерські дії співзасновників школи Громадських організацій «Товариство сприяння розвитку вітрильного спорту» (код 34839758) та «Товариство спортсменів-ветеранів вітрильного спорту» (код 34839784), про які ще в 2017 році Департаменту повідомляли директор школи Даценко Ю. Г. та Київська Федерація Вітрильного Спорту.

           Ці, так би мовити, «громадські тітушки» підробивши документи стали співзасновниками школи та з поспіхом зняли з посади її директора, який зі свого боку звернувся до суду з вимогою повернути свою посаду . Зрозуміло, що питання в суді розглядається не один місяць, тому призначений виконуючим обов’язки пан Чес М. М. має достатньо часу щоб проявити себе та показати громадськості, як «нові співзасновники» фінансують розвиток дитячого вітрильного спорту, що, меж іншим, передбачається чинним законодавством.

Повторно звертаємо увагу читачів на нормиЗакону України «Про фізичну культуру і спорт» та Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р. № 993, якими визначено, що фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл здійснюється за рахунок коштів власника (засновника).

 

Про «вклад» у розвиток вітрильного спорту цих організацій знала Вітрильна Федерація України.

 

list BFU pro Zasnovnikiv

(Лист ВФУ про засновників)

Чи бути дитячому вітрильному спорту? Частина перша. Парус надіїchi buti dityachomu vitrilnomu sportu chastina persha parus nadii pic 60a50

 


  Загострення ситуацій з питань розпорядження земельними ресурсами звичне явище в нашому повсякденні. Воно торкається всіх сфер нашого життя. Закритість у вирішенні питань розподілу та використання землі у місті Києві дає можливість деяким ділкам використовувати її не за призначенням. Один з прикладів ситуація, яка склалася навколо Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту (м. Київ, вул. Прирічна, буд. 30, код ЄДРПОУ 14293000) та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «МАЯК» (м. Київ, вул. Прирічна, 30-А, код ЄДРПОУ 26200127).
 
Громадські організації, які стали у сумнівний засіб засновниками цих шкіл, за допомогою керівників цих шкіл намагаються під прикриттям дитячого вітрильного спорту та в незаконний спосіб заволодіти, землями та майном, що належить громаді та яке передано цим школам у власність для розвитку дитячого та юнацького спорту, для формування тут олімпійського резерву.
            Трохи історії цього питання. За рішенням Київміськради від 27.02.2003 р. № 289/449  земельна ділянка розміром 3,32 га (Затока «Собаче Гирло») у Оболонському районі м. Києва була передана в довгострокову оренду на 25 років  Київській міській раді профспілок для експлуатації та обслуговування саме СДЮШОРу, а також Управлінню підприємств комунального обслуговування міськвиконкому під будівництво зони відпочинку та пляжу з рятувальною станцією в прибережній смузі житлового масиву «Оболонь», у зв’язку з переходом права власності на спортивні споруди та обслуговуючі споруди (передача майна здійснювалась ще в 1992 році).

.

 

9

Фотозвіт з благодійного дійства "Вітрила благодійності", організований Благодійним фондом "БАДІ" та спортивною командою Віндсерфінг Кайт зона та Сонячне Коло Знань, Київською Федерацією Вітрильного спорту за підтримки Громадської організації "Україна. Воля. Життя", ГО ВМС ФК "Видубицький".

Захисники Батьківщини мають відчувати постійну увагу з боку суспільства, а особливо ті, хто ризикував життям на війні і поклав на вівтар перемоги своє здоров'я. Для ветеранів війни, які зазнали поранень, дітей захисників Батьківщини, а також людей з особливими потребами (з інвалідністю).

Вітаємо всіх з Днем Українського козацтва та Покрова Пресвятої Богородиц!
 
Вітаємо всіх з Днем Українського козацтва! Нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живиться в кожній людини прагнення до вільного та незалежного життя. Врешті решт, козацтво – це стародавній український варіант демократії, це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.
 
 
Також вітаємо всіх християн зі святом Покрова Пресвятої Богородиці. Від часів Хрещення Київської Русі і до наших днів це свято духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у повсякчасне заступництво Божої Матері за людській рід, за мир і добро на нашій землі.
 

18156492 648729075313048 8491382772344397228 o

 

Сезон 2017 відкривається!

Хто любить активний відпочинок?

Сміливих і спортивних запрошуємо до себе в

Серф Кайт Зону на Оболоні відчути силу вітру!

2017 04 30 20.16.10

Чудова 3-х годинна прогулянка на парусній яхті (до 4 осіб) з майстер-класом з управління яхтою!

Прогулянка на яхті - це відмінний спосіб провести випускний вечір, корпоратив, романтичне побачення, фото-сесію,
відсвяткувати важливу подію, або просто провести час в компанії друзів і отримати насолоду від краси природи Дніпра!

Завдяки досвідченому капітану у Вас буде прекрасна можливість отримати на практиці настоящуій майстер-клас з управління яхтою.

 izumitelnaya 3 chasovaya progulka na parusnoj yakhte do 4 chelovek s master klassom po upravleniyu yakhtoj

Маївка - час активного відпочинку на природі і яскравих емоцій!

Прогулянки на яхті!

Це подорож, яке дозволить відпочити з близькими і друзями
від міського шуму, побувати в унікальних місцях Києва і за його межами!

Віндсёрвінг і кайтсерфінг з інструктором!

Відчуйте силу вітру, яке можна направити!


Також можете порадувати близьких і друзів подарунковим сертифікатом на будь-який з наданих нами послуг!

* Всі питання щодо резервування дати і часу прогулянки, ціни,
можливих маршрутів уточнюйте у менеджера

 majovka vremya aktivnogo otdykha na prirode i yarkikh emotsij

Відсвяткуй дівич-вечір оригінально і незабутньо на парусній яхті!

Спец пропозиції для Наречених! Влаштуйте дівич-вечір за своїм сценарієм на парусній яхті!

 devichnik na yachte2

Проведіть феєричний і оригінальний тематичний вечір, і влаштуйте фотосесію мальовничими куточками зеленого Києва!
Ви можете організувати міні банкет з музикою, все для цього можете взяти з собою!

devichnik na yachte1

У нас є яхти для компанії до 6 осіб, і до 10 (+ до 4 осіб за додаткову плату)

02

Мінімальне замовлення яхти 2 години, при замовленні від 4 годин - 1 годину в подарунок!

* Всі питання щодо резервування дати і часу прогулянки, ціни,
можливих маршрутів уточнюйте у менеджера!

 

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua