Ви не знаєте який сюрприз зробити близькій людині? А Вам так хочеться, щоб подарунок був цікавий, креативний, щоб запам'ятався, і приніс якомога більше радості. Все дуже просто... Подаруйте сертифікат від Серф Кайт Зона на захоплюючу 3-годинну прогулянку з майстер-класом управління яхтою...

podarok jahting

Повірте, прогулянка на шикарній яхті, піднесена в подарунок, зможе порадувати кожну людини незалежно від статі і віку, а також підняти настрій або навіть здійснити мрію близької людини. Це повноцінна насолода, задоволення з  можливість покерувати яхтою і відчути на собі всю міць цього транспорту.

jahting3

  Адже, яхтинг -  це не просто катання, це як повноцінний спорт для професіоналів , так і подарунковий сертифікат для новачків, який дасть Вам можливість познайомитися з керуванням або ж просто розслабитися і насолодитися самим процесом. Тільки уявіть як хвиля ударяється в борт яхти, з берега на вас дивляться сотні захоплених і трохи заздрісних очей, а Ви урочисто стоїте за штурвалом білосніжною красуні-яхти і впевненою рукою направляє її на простори Київського моря... Думаєте, це лише мрії про прекрасне? Зовсім ні, сьогодні ексклюзивне задоволення доступно практично кожному!

jahting

Яхта дасть Вам можливість відчути море нових вражень, тому що відправившись в плавання Ви отримаєте яскраві емоції, нові незвичайні враження, які обов'язково порадують і допоможуть зробити життя набагато цікавішим.

sertifikat jahting

 Цілком можливо, що ця пригода не обмежиться лише однією поїздкою, а яхтинг стане захоплюючим хобі, яке буде радувати Вас багато років.

Не чекайте з моря погоди, подаруйте друзям або рідним подарунковий сертифікат на майстер-клас з управління яхтою від Серф Кайт Зона!

Ми з радістю допоможемо Вам з подарунком! 

Всі питання щодо подарункових сертифікатів, резервування часу та дати подорожі, ціни, можна уточнити за телефоном у менеджерів.

Comments:

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua