Комімія з розгляду Скарг Мінюст м.Київ

 2019 рік       

Поки ми разом,в небі плескають вітрила,Поки ми разом,з нами Вища сила.

За всі часи мистецтво керувати вітрильним судном поважалося як одне з найпотаємніших і найзахоплюючих мистецтв, що викликало неабияку повагу до тих, хто його опанував.
ГО Вітрильна федерація України (ВФУ) - організація, створена для координації дій у вітрильному спорті /
Метою діяльності ВФУ є розвиток вітрильного спорту в Україні у всіх його проявах (дитячий спорт, спорт вищих досягнень, крейсерський спорт, тощо) у співпраці з державними органами а також сприяння зростанню його рівня і масовості, гідного представництва України у міжнародному вітрильному співтоваристві.


О. Агафопова -КОРУПЦІОНЕР. Покриття корупційної діяльності реєстратора новими членами Комісії говорить про їх зацікавленість та замовчування корупційних дій , які відбувались з боку Держрееєстраторів, в данному випадку ГО не Є майно-тримачем , не має захвату майна, та відмова мала формат прискіпливості до дрібниць не враховуючі Конституції та перевищення Дискретних дій державним виконавцем, ЯКИЙ МАЄ діяти тільки в межах закона ст.3, 8, 19 Конституції, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України . (3)Держава відповідає перед людиною за свою діяльність. Утверження і забезпечення прав і свобод людини є головним обов*язком держави.
(8)Закони та інші нормативно-правові акти правозастосовного та юрисдикційного х-ру приймаються на основі Конституції України і повинні відповідати їй, а самі ці органи , як носії публічної влади , є відповідальними за свою діяльність перед територіальною громадою, державою, юридичними і фізичними особами.
Норми Конституції України є нормами прямої дії .

Такі ж положення закріплені у статті 4 Європейської Хартії місцевого самоврядування, яка встановлює , що головні повноваження і функції органів місцевого самоврядування визначаються Конституцією або Законом; органи місцевого самоврядування в межах закону мають повне право вільно вирішувати будь – яке питання.
Статут був прийнятий 2017 р.і не приведений до відповідності чинного законодавства на час розгляду Статут не є нормативно правовим актом , щоб на нього посилаТИся (як це було раніше)  
Типовим Статутом п 5.3.7 передбаченЕ головування з числа Присутніх на зборах.
А можливість головування Президента зазначається у разі збереження прав членів Організації і Судом доведено , що правління ВФУ порушувало законодавство , тому його і змінили.
Одним з основних компонентів державної політики України у сфері захисту в тому числі дитинства є удосконалення нормативно правової бази . Конвенція ООН захищає права дітей на спорт на займання в ДЮШОР і на Олімпійські змагання тощо
Законодавство має постійну дію (і якщо помер голова то товариство не закінчує дію , бо статут не преведено до норм чинного законодавства)
На Прокуратуру України покладено нагляд за додержанням прав свобод людини і громадянина додержанням законів з цих питань.
Виховання молоді! Цінностей! Здорового сильного покоління! Життєво необхідно як вода та повітря Україні в умовах сучасногостановлення для укріплення здорової нації.
Поки ми разом,в небі плескають вітрила,Поки ми разом,з нами Вища сила.
                                                                                                                                                                                                                                                 Слава Україні!

Comments:

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua