vip

  Ви хочете відпочити на яхті, але не знаєте, з чого почати? Заплуталися у виборі яхти? Так не відкладайте виконання своєї мрії. Здивуйте друзів і знайомих за допомогою прогулянки на  VIP яхті , яка зробить Ваш відпочинок дійсно повноцінним у всіх відношеннях, приємним і комфортним. А літня знижка від Серф Кайт зона Вас приємно вразить !

Тільки для вас!

Акція -  42% знижки на 3-х годинну прогулянку на VIP яхті в супроводі капітана для компанії до 8 чоловік з майстер-класом по управлінню яхтою!vip jahta3

Вартість:

- 3-х годинна прогулянка на яхті в будній день з майстер-класом  для компанії до 8 чол. зі знижкою 42% включає:

передоплату 299 грн./годину, доплату на місці-  628 грн./год., тобто Ви отримуєте комплекс послуг за 927 грн./год. замість  1 599 грн/год.

-3-х годинна прогулянка на яхті у вихідний/святковий день з майстер-класом для компанії до 8 чол. зі знижкою 42% включає:

передоплату 349 грн./годину, доплату на місці 765 грн./год.,тобто Ви отримуєте комплекс послуг за 1114 грн./год. замість 1 920 грн./год.

 Під час прогулянки Ви побачите найцікавіші пляжі та безлюдні острови, які можна взяти на замітку, плануючи відпочинок на березі річки. А якщо Ви давно мрієте навчитися самостійно керувати яхтою, досвідчений капітан розповість Вам основи керування судном і навіть дозволить постояти за штурвалом. 

Поки яхта буде стрімко нестись уздовж мальовничих берегів Дніпра, Ви зможете розслабитись і просто насолоджуватися приємною бесідою в колі друзів і близьких Вам людей.

vip jahta4

ДОДАТКОВІ УМОВИ:

Діти обов'язково повинні бути в рятувальних жилетах - надає Серф Кайт Зона, без тварин. Спортивне взуття без каблуків (не залишає слідів, підошва - переважно біла або профільне яхтове взуття).

Обов'язкове попереднє бронювання (принаймні за 2 доби).

Всі питання щодо резервування дати і часу прогулянки, можливих маршрутів, можна задати за телефоном, вказаним в контактах.

Приємного Вам відпочинку!

Comments:

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua