chi buti dityachomu vitrilnomu sportu chastina druga povniy shtil

       Ми вже інформували про скрутну ситуацію, що склалася навколо Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з вітрильного спорту (м. Київ, вул. Прирічна, буд. 30, код ЄДРПОУ 14293000) та Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «МАЯК» (м. Київ, вул. Прирічна, 30-А, код ЄДРПОУ 26200127)

у статті «Чи бути дитячому вітрильному спорту? Частина перша. Парус надії».


 Але питання залишається відкритим і болючим...


           Департамент молоді та спорту КМДА (директор Департаменту Гутцайт В. М.), який повідомляв (лист від 18.10.2018 № 078-833 можна переглянути в частині першій статті), що засновники СДЮШОР з ВС відмовляються виконувати рішення Київради та передавати школу в комунальну власність та «не бажають приймати участь в утриманні школи, перекладаючи її повне фінансове утримання на бюджет міста Києва», але КМДА чомусь фінансування не припинив та навіть перевірки не проводив. При цьому, що питання про фінансування закладу в 2019 році сам же ставив під сумнів.


           І все на фоні повідомлень про рейдерські дії співзасновників школи Громадських організацій «Товариство сприяння розвитку вітрильного спорту» (код 34839758) та «Товариство спортсменів-ветеранів вітрильного спорту» (код 34839784), про які ще в 2017 році Департаменту повідомляли директор школи Даценко Ю. Г. та Київська Федерація Вітрильного Спорту.

           Ці, так би мовити, «громадські тітушки» підробивши документи стали співзасновниками школи та з поспіхом зняли з посади її директора, який зі свого боку звернувся до суду з вимогою повернути свою посаду . Зрозуміло, що питання в суді розглядається не один місяць, тому призначений виконуючим обов’язки пан Чес М. М. має достатньо часу щоб проявити себе та показати громадськості, як «нові співзасновники» фінансують розвиток дитячого вітрильного спорту, що, меж іншим, передбачається чинним законодавством.

Повторно звертаємо увагу читачів на нормиЗакону України «Про фізичну культуру і спорт» та Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.11.2008 р. № 993, якими визначено, що фінансування дитячо-юнацьких спортивних шкіл здійснюється за рахунок коштів власника (засновника).

 

Про «вклад» у розвиток вітрильного спорту цих організацій знала Вітрильна Федерація України.

 

list BFU pro Zasnovnikiv

(Лист ВФУ про засновників)


                        Але «громадських активістів» цікавив не дитячий спорт, а майно та причали у води для стоянки яхт школи, на яке вони накинули око. Завдяки розголосу та не байдужим киянам й громаді столиці майно школи вдалося захистити, про це свідчить відкриття Прокуратурою міста кримінальної справи про шахрайське заволодіння майном школи (за ч. 2 ст. 190 КК України).list prokuraturi pro dushor

 

(Лист Прокуратури)


                          І що ми бачимо зараз, СДЮСШОР з ВС живе лише за рахунок дотацій з столичного бюджету, а майно, яке повинно було значно збільшитись за рахунок надходжень від «нових благодійників» дивним чином швидко, швидко зменшується. А коли школу очолював Даценко Ю. Г. все було на місці.

inventarizacia

(фото сторінки інвентаризаційної відомості)


                    А «бурну діяльність» нових співзасновників на теренах школи можна побачити лише у вигляді відкриття на території закладу «буфету» та підготовки місця для нової автостоянки.

Bufet dushor

parkovka dushor

(фото буфета та автостоянки)


                Зрозуміло й те, що тренування дітей здійснюється за гроші батьків, а не безкоштовно, як це повинно бути, так як офіційно тренери школи отримують зарплату з бюджету міста, а також бюджет покриває інші витрати, які несе школа, в тому числі комунальні платежі (разом із земельним податком). Тобто з одної кишені взяли, а в іншу поклали. «Весела» математика.
              

                Окремо хочеться відмітити нового керівника СДЮШОР з ВС Чеса М. М. На офіційному сайті Вітрильної Федерації України є інформація про те, що Чес Максим Миколайович є представником асоціації класу «LASER» у спортивному комітеті ВФУ, але якщо звернутись до інформації, яка висвітлена на сторінці Міжнародної громадської організації «Українська асоціація вітрильного спорту Класу «LASER», а саме лист Асоціації від 29.03.2019 № 13 до Вітрильної федерації України, то виникають деякі питання й до керівництва ВФУ, яка надає повноваження спортивним функціонерам зі сумнівною репутацією.
             

                 І знову залишається надія на новий Уряд, який зможе втілити амбітні плани щодо розвитку олімпійських видів спорту, як це зазначено в Указі Президента України «Про деякі заходи щодо підтримки розвитку олімпійського спорту в Україні» від 17 квітня 2019 року № 145/2019.
              

                Але поки коштами громади будуть розпоряджатись ділки від спорту, ми не матимемо розвитку дитячого спорту, не буде країна мати олімпійського резерву й на наступних олімпіадах нашу Державу нікому буде представляти, а це сумно...

            (джерело: Всеукраїнський журнал "Корупціонер в Україні")

 

Comments:

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua