2Вибивання вітрила на віндсерфі, є найважливішою складовою установки вітрила перед виходом на воду!
Вплив набивки вітрила на віндсерфі на ходові якості вітрила — ВЕЛИЧЕЗНИЙ!!!
При набиванні ми стикаємося з неприємним навантаженням на спину і виникає питання : Чому вітрило так важко вибивається?

В цій статті ми розглянемо техніку, яка допоможе Вам зберегти спину. В ідеалі поясниця повинна бути рівною і відкинута під кутом трохи більше  ніж 90° по відношенню до щогли . Також збільшення сили вашої тяги обов'язково повинно бути поступовим, а не різким.

Тепер до техніки: Чим вибивати, щоб і мотузка не зісковзувала і Вам було зручно?

Намотали на долоню, зігнули в кулак і вибили!

Це метод підходить для вітрила 4,0 м або ви Альбо! Такий тип вибивки швидкий, але успіх безпосередньо залежить від ступеня вашого больового порогу -  адже з натяжкою мотузка врізається в шкіру і далі - зрозуміло.

Вибивання зі стопором.

Vybivalka classic

Це найшвидший спосіб набивання. Все, що потрібно зробити, це пройти мотузкою через канал, і стопор закусит мотузку. Мінуси такого підходу є те, що, по-перше, якщо у вас базова мотузка в подовжувачі вона швидко изнашиваеться при повторному використанні. Інший недолік в тому, що сам прилад не дуже великий і не можна повноцінно використовувати обидві руки, ми повинні їх накласти один на одного, що робить його трохи незручним.

Просто "культурна вибивачка".

Vybivalka KyltyrnayaВитрачаємо на секунду більче часу, щоб завести мотузку в неї: просто проходячи мотузкою через отвори, вона надійно фіксується за типом само-затяжка. Цей пристрій кращий, ніж вибивачка зі стопором в тому сенсі, що вона не буде зношувати мотузку. У всіх сенсах РЕКОМЕНДУЄМО.

Трапеція (вибиваємо крюком).

Vybivalka trapecijaЦе найбільш практичне рішення, оскільки ми завжди маємо трап під рукою, під час установки вітрила на віндсерфі. Просто в'яжемо бесідковий вузол на гачок і тягнемо. Є тільки два незначних недоліки:

  •  Бесідковий вузол вимагає значної довжини мотузки;
  •  Трапеція злегка громіздка і буває, що вона заважає.

Палиця, патик, шматок труби... все що завгодно.

1. У нас є два вузли, які ми можемо застосувати, щоб мати можливість не використовувати нічого, крім товстої палиці для добивки вітрила.

Краще закінчити вузол так як на фото під номером 5, тоді буде легше буде звільнити мотузку і палицю.

12345

2.

54321

Либідка

Whinch 150x150

Якщо у Вас є які-небудь проблеми зі спиною, Ви обов'язково повинні мати либідку. Все що Вам необхідно зробити, так це  вставити лебідку в подовжувач (точно так само як шайбу) і крутити ворот -  сила рук все вирішить. В такому випадку не потрібно використовувати вашу спину взагалі.

Comments:

Страхование

cold beer

Предлагаем страхование спортсменов от несчастных случаев. Программа страхования разработана для учеников спортивных школ, студентов спортивных высших учебных заведений, спортсменов клубных команд и сборных команд. Страховую сумму можно выбрать от 2 000 грн. до 50 000 грн. Страховыми рисками являются... Подробнее >>>

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua