Що може бути прекрасніше, ніж промчати під вітрилом по бірюзовому Дніпру разом з сином або донькою! Адже віндсерфінг - це не тільки відмінний вид сімейного відпочинку, а й один з найбезпечніших видів спорту, який розвиває в дітях самостійність, координацію, силу і спритність. А наш український клімат зміцнює імунітет і заряджає здоров'ям на наступний навчальний сезон!

У батьків, які хочуть поставити своїх чад на дошку, відразу виникає питання: «Зі скількох років вже можна починати кататися?» І правда, у скільки років можна давати вітрило в руки? Мами з татами, звичайно, хочуть якомога раніше, але ...! Тут треба зрозуміти, які цілі ви переслідуєте. Якщо мета - початкове ознайомлення з дошкою виключно в фан-режимі, то починати "знайомитися" можна вже років з п'яти. Тут мова не йде про самостійне катання в глибоких водах або про тривалі серйозні тренування. Тільки нетривалі ігрові заняття, мета яких - прищепити любов до води і вітру обов'язково під пильним наглядом інструктора та \ або батька!

 

дитячий віндсерфінг

 

До серйозного «справжнього» катання малюкові потрібно «дорости». І фізично - було б добре, якби дитина важила хоча-б кілограм 25, але краще - більше, і ментально - він повинен бути вже досить самостійним і здатним засвоювати подану інформацію. У 8-9 років дітям вже цілком під силу освоїти водний стар! На початковому етапі навчання бажано взяти кілька індивідуальних занять, на яких інструктор допоможе вашій дитині освоїти базові елементи. Ну а далі - тренування разом з ровесниками або індивідуально, міні-змагання в групі, маленькі поразки і, обов'язково, великі перемоги.

 

дитячий віндсерфінг

 

У нас прекрасні умови для навчання - гарна зона для катання новачків, зона для катання просунутої молоді, рівний вітер і тепла вода. У нас дуже великий вибір спорядження для навчання і просунутого катання саме дітей - спеціальні полегшені дитячі вітрила, професійні вітрила маленьких і великих розмірів, навчальні дошки великих, маленьких і дуже маленьких розмірів. Познайомте дитину з віндсерфінгом, адже ці спогади залишаться у нього на все життя!

 

дитячий віндсерфінг

Comments:

Страхование

cold beer

Предлагаем страхование спортсменов от несчастных случаев. Программа страхования разработана для учеников спортивных школ, студентов спортивных высших учебных заведений, спортсменов клубных команд и сборных команд. Страховую сумму можно выбрать от 2 000 грн. до 50 000 грн. Страховыми рисками являются... Подробнее >>>

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua