дитячий віндсерфінг

 

У нашій країні серфінг завоював уми і серця людей відносно недавно, але дуже міцно. Ті люди, хто все-таки ризикнув почати серфить, на все життя запам'ятали той яскравий момент, коли вони вперше встали на дошку. Останнім часом стало набирати популярність явище привчання дітей до заморського виду спорту з ранніх років. Саме тому, щоб підтримати таке явище, стали все частіше і частіше створюватися спеціальні дитячі клуби, спрямовані на спеціальне навчання серфінгу дітей. Ну а тепер, давайте ознайомимося з головними правилами, які повинні знати люди, що віддають чадо на заняття серфінгом.

Вік, коли дітей віддають на серфінг, варіюється. У це заняття дітей можна віддати і в 6 років (австралійський метод), найголовніше для такого методу - відсутність боязні води у дитини і його вміння затримувати хоч не на довгий час дихання під водою. Якщо вік дитини від 6 до 8 років, то батькам краще бути присутнім на занятті, так як в цей період часу рідко у якого дитини характер яскраво виражений, тому наявність батьків на занятті бажано для того, щоб допомогти інструкторові підібрати метод навчання дитини серфінгу. Батько може допомогти різними способами: підказати якісь заповітні слова, чарівно діють на дитину, або ж просто допомогти пояснити якісь речі дитині.

У такого віку навчання є величезні плюси. У такому віці діти мало чого бояться, вони дуже старанні і взагалі навчання дається дуже легко, щодо дорослих, тому тренер може в досить незабаром «зліпити» з дитини чудового серфера. Але є і мінуси, такі як те, що дитина ще погано вміє аналізувати ситуацію, тому залишати дитину без контролю категорично заборонено. Саме тому заняття обов'язково повинні проходити під наглядом досвідченого інструктора - тільки він зможе підібрати відповідний розмір хвиль і її силу для дитини.

 

дитячий віндсерфінг

 

Самий підходящий і рекомендований професіоналами вік для початку навчання серфінгу - 8 років, якщо почитати новини баскетболу, то там теж рекомендують почати навчати дитину грі в баскетбол в цьому ж віці. Найкраще, якщо заняття буде проходити в групі з іншими дітьми, а ще краще, щоб батьків не було на заняттях. У цьому віці це тільки заважає дитині зосередитися на навчанні і часом ставить дитини в незручне становище перед ровесниками, коли, наприклад, батько, стурбований за своє чадо, допомагає донести дитині дошку до пляжу, коли всі інші роблять це самостійно. У цьому віці у дітей особливо загострюється відчуття конкурентоспроможності, що завжди йде їм тільки на користь. У віці 8-10 років діти ще не знають, що таке фізичні можливості організму, вплив віку та інших факторів здоров'я на спортивні досягнення. Єдине, що необхідно враховувати при початку занять дитиною - це вікову єдність групи (8-10 років), комплекцію і вагу дітей.

 

дитячий віндсерфінг

 

Групи дітей з 11 до 13 років відносять до груп підвищеної складності. У дітей такого віку характер уже сформований, загострений початком перехідного віку. Найчастіше діти на емоціях ставлять для себе під сумнів професіоналізм працюючого з ним тренера, вважаючи, що вони і самі чудово в усьому можуть розібратися. Така ситуація ні до чого доброго не приводить, а тільки сприяє погіршенню процесу навчання. Але найчастіше тренеру вдається довести свій авторитет, коли він встає на дошку і починає маневрувати по хвилях. Ось і ще один плюс навчання серфінгу дітей - можливість тренувати дитині здатність правильно оцінювати і аналізувати ситуацію і свої можливості, угамовуючи тим самим свою гординю і амбітність.

Діти, які досягли чотирнадцятирічного віку, проходять навчання в дорослих групах.

 

дитячий віндсерфінг

 

Якщо до занять серфінгом ваше чадо вже займалася спортивною гімнастикою, акробатикою або ін. Видами спорту, що розвивають координацію, то йому буде значно легше починати освоювати серф.

Що ще повинні знати батьки.

Одяг для серфінгу повинна закривати якомога більші ділянки тіла; хлопчикам краще придбати довгі шорти, а дівчаткам - спеціальні легінси. Одяг такого типу є захистом тіла від подряпин каменів і рифів і додатковим захистом від сонця.

Якщо у вас є ще якісь сумніви з приводу того, чи віддавати своє чадо в серфінг або ж немає, то відкидайте їх все в сторону. Постарайтеся, якомога раніше привчати дитині до такого виду спорту, ну а він, в свою чергу, віддячить вам гарним здоров'ям і настроєм.

 

kids windsurfing6

kids windsurfing4

дитячий віндсерфінг

Comments:

Страхование

cold beer

Предлагаем страхование спортсменов от несчастных случаев. Программа страхования разработана для учеников спортивных школ, студентов спортивных высших учебных заведений, спортсменов клубных команд и сборных команд. Страховую сумму можно выбрать от 2 000 грн. до 50 000 грн. Страховыми рисками являются... Подробнее >>>

Поделись с друзьями!

Мы в Facebook

Контакты

ТОВ "Солнечный Круг Знаний"

г. Киев улица Приречная , 11 оф. 1 м . Минская м. Героев Днепра

+38 044 23 23 202  +38 067 467 23 64 

+38 093 883 58 98

E-mail: info@skz.kiev.ua